adres: ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków
tel: (0-12) 422 25 18, 422 23 11
fax: (0-12) 421-67-31
e-mail: redakcja@tygodnik.com.pl
REDAKCJA PROMOCJA REKLAMA PRENUMERATA HISTORIA
 
Główna strona



  ARCHIWUM TEMATÓW MIESIĄCA



ARCHIWUM FELIETONÓW

DODATKI TEMATYCZNE

UNIA DLA CIEBIE

KSIĄŻKI W TYGODNIKU

FILM W TYGODNIKU

JAZZ W TYGODNIKU

APOKRYF

KONTRAPUNKT


Projekt, wykonanie, obsługa:
Verbanet
Wydawca

Tygodnik Powszechny spółka z o.o.
ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków
tel.: (0-12) 422 25 18, 422-23-11, 421-66-81
fax: (0-12) 421-67-31
e-mail: wydawnictwo@tygodnik.com.pl

ZARZĄD SPÓŁKI

Prezes: Tomasz Fiałkowski
Wiceprezesi:
ks. Adam Boniecki
Jacek Ślusarczyk slusarczyk@tygodnik.com.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Główna Księgowa:
Edyta Płachta tel.: (0-12) 425 43 90
eplachta@tygodnik.com.pl
Natasza Guzowska tel.: (0-12) 422 23 11 wew. 25
guzowska@tygodnik.com.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Reklama:
Marta Papaj - Siwek tel.: (0-12) 422 04 81
papaj@tygodnik.com.pl
Anna Pietrzykowska tel.: (0-12) 422 05 70, +48 607 681 667
pietrzykowska@tygodnik.com.pl
e-mail: reklama@tygodnik.com.pl
fax (0-12) 422-13-72

Promocja:
Miłosz Horodyski tel.: (0-12) 425 44 20, +48 602 599 018
fax (0-12) 422-13-72
horodyski@tygodnik.com.pl

DZIAŁ FOTOEDYCJI

Andrzej Leśniak, tel. (0-12) 422 23 11 wew. 26
lesniak@tygodnik.com.pl
Marta Makowska

DZIAŁ PRENUMERATY:

Joanna Mazur tel.: (0-12) 431-26-83, fax (0-12) 422-13-72
e-mail: prenumerata@tygodnik.com.pl

Konta bankowe:

BPH S.A. IV O/Kraków, ul. Pijarska 1, nr 10601389-320000475582
PKO S.A. I O/Kraków, nr 12401431-07015926-2700-401112 001

Druk: AGORA Poligrafia Sp. z o.o. Tychy, ul. Towarowa 4


 

  

Mapa serwisu


WYDARZENIA

Dni Tischnerowskie

Cztery strony nieba


Esej roku 2002
według
„Res Publiki Nowej”

Jacek Sempoliński Zwątpienie



Historia pisma

Ludzie Tygodnika


Jerzy Turowicz
Jerzy Turowicz
1912-1999



Archiwum
Jerzego Turowicza


Wydawca

Fundacja TP



Medal sw.Jerzego


Medal Św. Jerzego





Archiwum | Redakcja | Prenumerata | Reklama | Ludzie Tygodnika | Archiwum felietonów | Historia pisma
Archiwum Jerzego Turowicza | Unia dla Ciebie | Książki w Tygodniku | Film w Tygodniku |
Jazz w Tygodniku | Apokryf | Kontrapunkt

© 2000 Tygodnik Powszechny